Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4 "Лелека" Синельниківської міської ради

Новини

Підготовка людини до безпечного існування в навколишньому середовищі повинна проходити на всіх етапах життя людини, а починати її необхідно з дошкільного віку. Тому під час тижня безпеки ми якомога глибше піднімаємо і відпрацьовуємо з дітьми необхідні знання, вміння та навички в цьому питанні.

Поняття безпеки життєдіяльності в ДНЗ включає в себе наступні аспекти:

• Охорона життя і здоров'я дітей

• Забезпечення безпечних умов праці співробітників ДНЗ

• Загроза екологічної катастрофи

• Загроза тероризму

Під час тижня безпеки були поставлені такі завдання:

• формування основ безпеки власної життєдіяльності, передумов екологічної свідомості (безпеки навколишнього світу) через рішення освітніх завдань:
  • формування уявлень про небезпечні для людини і навколишнього світу природи ситуаціях і способах поведінки в них;
  • залучення до правил безпечного для людини і навколишнього світу природи поведінки;
  • формування обережного і обачного ставлення до потенційно небезпечних для людини і навколишнього світу природи ситуацій.

Абсолютної безпеки не буває. Завжди існує деякий  ризик.

Для вирішення поставленої мети колективом ДНЗ були розроблені наступні напрямки:

- Ми визначили коло важливіших проблем, які важливо висвітлити на цьому тижні;

- Вибрали форми організації діяльності з дітьми: розваги та ін..;

з батьками: наочна агітація (ширми), консультації;

з педагогами: інструктаж, відеопрезентація, рекомендації.

- Підготували наочний і дидактичний матеріал для дітей, батьків, педагогів.